Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Kolejne inwestycje na terenie Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Kolejne inwestycje na terenie Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Prace były prowadzone na Osiedlu Gołąbkowice. Została wykonana modernizacja ciągów pieszych, rewitalizacja terenów zielonych i prace przygotowawcze do kolejnych inwestycji.

Na ZAB-ie nr 3 trwają prace porządkowe, powstają nowe inwestycje infrastrukturalne. Bardzo się z tego cieszę i dziękuję za to Zarządowi GSM - powiedział prezydent Ludomir Handzel.


Zakończyliśmy kolejny etap modernizacji na terenie ZAB-u nr 3, na Osiedlu Gołąbkowice. Mam nadzieję, że mieszkańcy będą zadowoleni z przeprowadzonych remontów ponieważ powstała nowoczesna, fajna infrastruktura. Przy okazji zostały zmienione i udoskonalone ciągi piesze oraz wykonane pierwsze prace przygotowawcze do kolejnych remontów. Prace na tym osiedlu będą kontynuowane i dalsze remonty w przyszłym roku będą tutaj wykonywane - mówi Jarosław Iwaniec prezes Zarządu GSM.


Kolejny etap rewitalizacji Osiedla Gołąbkowice w zakresie przywracania niektórych terenów zielonych. Będzie piękna trwa i zieleń, gdzie będzie można miło spędzić czas - dodaje Ryszard Jasiński zastępca prezesa GSM.


Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować