Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Od soboty 10 października rusza montaż mostu tymczasowego na rzece Kamienica

Od soboty 10 października rusza montaż mostu tymczasowego na rzece Kamienica

Dzisiaj do Nowego Sącza dotarli żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica. Prace montażowe mają ruszyć od jutra, a cała konstrukcja mostu dotrze do miasta w ciągu tygodnia.

 

Szanowni Państwo właśnie powitałem pierwsze pojazdy Wojska Polskiego i pierwszych żołnierzy, którzy będą montowali dla nas most na rzece Kamienica. Pierwsze elementy mostu dotrą dzisiaj. Cały most dotrze w ciągu tygodnia, ale już od jutra ruszą prace montażowe na specjalnie przygotowanym placu. Miasto przygotowało przyczółki i podpory. Mam nadzieję, że najpóźniej w ciągu miesiąca ten most zostanie uruchomiony. Jeżeli pogoda dopisze to może uda się ten termin skrócić i wtedy przełom października i listopada to jest realny termin, kiedy będę mógł uruchomić ten most dla mieszkańców Nowego Sącza, Kamionki Wielkiej oraz Gminy Grybów. Bardzo się cieszę z tego dnia i od razu przystępujemy do pracy - powiedział prezydent.

Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica

Fot. UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować