Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 04. 2021
Do końca roku: 254 dni
Jakość Powietrza

Od soboty 10 października rusza montaż mostu tymczasowego na rzece Kamienica

Od soboty 10 października rusza montaż mostu tymczasowego na rzece Kamienica

Dzisiaj do Nowego Sącza dotarli żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica. Prace montażowe mają ruszyć od jutra, a cała konstrukcja mostu dotrze do miasta w ciągu tygodnia.

 

Szanowni Państwo właśnie powitałem pierwsze pojazdy Wojska Polskiego i pierwszych żołnierzy, którzy będą montowali dla nas most na rzece Kamienica. Pierwsze elementy mostu dotrą dzisiaj. Cały most dotrze w ciągu tygodnia, ale już od jutra ruszą prace montażowe na specjalnie przygotowanym placu. Miasto przygotowało przyczółki i podpory. Mam nadzieję, że najpóźniej w ciągu miesiąca ten most zostanie uruchomiony. Jeżeli pogoda dopisze to może uda się ten termin skrócić i wtedy przełom października i listopada to jest realny termin, kiedy będę mógł uruchomić ten most dla mieszkańców Nowego Sącza, Kamionki Wielkiej oraz Gminy Grybów. Bardzo się cieszę z tego dnia i od razu przystępujemy do pracy - powiedział prezydent.

Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica Do miasta przyjechali żołnierze z 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, którzy zmontują most tymczasowy na rzece Kamienica

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować