One Heart Festival 2018 – impreza charytatywna w rytmie pop-u i rock-a

One Heart Festival 2018 – impreza charytatywna w rytmie pop-u i rock-a

Już w dniach 22 – 23 września w Nowym Sączu odbędzie się lokalna impreza muzyczna One Heart Festival 2018. Na scenie pojawią się zespoły muzyczne i artyści, którzy tworzą muzykę wpisującą się w gatunek pop lub rock.

 

Festiwal odbędzie się w Miasteczku Rowerowym w bardzo szczytnym celu – pomocy Hospicjum w Nowym Sączu. Fundusze zebrane podczas festiwalowego biegu, zbiórek charytatywnych i licytacji zostaną przekazane m.in. na zakup środków higienicznych potrzebnych do pielęgnacji osób przebywających w hospicjum. 

 

W pierwszym dniu (sobota, 22 września) zagrają Hot Streak i Pozytywka. Na scenie pojawią się również Fraktale, Neal Cassady i T.F.B. W drugim dniu festiwalu zagrają natomiast takie zespoły, jak Nalewka, Buki & RDK & Matys SLK oraz BAS TAJPAN & BOB ONE. W ostatnim dniu charytatywnego koncertu wystąpią również zespół Nalewka i Yassato.

 

Na festiwalu pojawi się także Mirosław Witkowski z grupą artystów biorących udział w projekcie "Mozart kontra Sinatra". Projekt jest realizowany od 2012 r. przez Stowarzyszenie Muzyka Świata AKORD z Nowego Sącza. Galowy koncert podczas festiwalu będzie interaktywnym pokazem muzyki rozrywkowej i jej historii. Autorzy i artyści zainspirowali się różnymi gatunkami muzyki, w tym m.in. blues, soul, gospel, swing, reggae i funk oraz muzyką patriotyczno – chrześcijańską. 

 

Hospicjum w Nowym Sączu prowadzone przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych pilnie potrzebuje wsparcia. Wstęp na festiwal jest bezpłatny. 
 

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować