Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Podolu zamknięta z powodu koronawirusa

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Podolu zamknięta z powodu koronawirusa

Ksiądz Prałat Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Podolu jest zakażony koronawirusem. W związku z tym kościół zostaje zamknięty, a obaj księża będą przebywać na kwarantannie do 1 listopada.

 

Dziś dostałem z sanepidu potwierdzenie, że Ks. Prałat jest zakażony Covidem. W związku z tym kościół zostaje zamknięty, a my obydwaj pozostajemy na kwarantannie do 1 listopada. Msze święte odprawiać będziemy na plebanii w intencjach zamówionych.  W niedzielę Msze św. będą tylko o 7.00 i 9.30. Jest dyspensa Ks. Biskupa. Bardzo proszę dostosujmy się do decyzji Ks. Biskupa i do zaleceń  sanepidu.

Dbajmy o siebie i innych. Łączmy się we wspólnej modlitwie w tym trudnym dla nas czasie. W dni powszednie Mszy świętych w kościele  nie będzie. Kwarantannę mamy do 1 listopada. Prośmy o łaskę zdrowia dla wszystkich zakażonych, o ustanie pandemii i o wzrost naszej wiary, nadziei  i miłości. Polecamy Was Bogu w modlitwa i o to prosimy. O dalszych działaniach będziemy Was informować. Wypominki można składać do skrzynki na ołtarzu Seca Pana Jezusa. Z Bogiem - informują Duszpasterze. 

 

Fot. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Podolu

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować