Pogoda Nowy Sącz

4

Dzisiaj jest: 04. 12. 2023 Dni od początku roku: 337 Dni do końca roku: 27
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Pierwsze rozgrywki w ramach Igrzysk Europejskich na Sądecczyźnie. Policjanci dbają o bezpieczeństwo w Krynicy-Zdroju

21 czerwca br. w Krakowie rozpoczęły się III Igrzyska Europejskie. Zawodnicy będą rywalizować na obiektach sportowych w 13 miastach, w tym w Krynicy-Zdroju. W Krynicy-Zdroju w Hali Lodowej odbędą się zawody w taekwondo (23-26 czerwca) i judo (1 lipca), a na Górze Parkowej - kolarstwo górskie (25 czerwca).

Pierwsze rozgrywki w ramach Igrzysk Europejskich na Sądecczyźnie. Policjanci dbają o bezpieczeństwo w Krynicy-Zdroju

Policjanci z Nowego Sącza, Krakowa, Opola i Łodzi będą dbać o bezpieczeństwo sportowców, gości, kibiców i mieszkańców. Policjanci prewencji będą patrolować okolice obiektów sportowych i innych miejsc, gdzie będą się zbierać kibice. Policjanci będą pilnować ładu i porządku publicznego oraz zapobiegać naruszeniom prawa. Policjanci operacyjni będą wspierać ich działania. Policjanci ruchu drogowego będą monitorować sytuację na drogach do Krynicy-Zdroju i kierować ruchem w razie potrzeby.


Przypominamy o zmianach w organizacji ruchu w Krynicy-Zdroju podczas Igrzysk:

  • Hala Lodowa Od 21 czerwca do 1 lipca: droga dojazdowa wzdłuż Hali Lodowej będzie zamknięta dla ruchu ogólnego; na ul. Dąbrowskiego będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy od ul. Piłsudskiego.
  • Góra Parkowa Od 23 do 25 czerwca: droga dojazdowa do terenów rekreacyjnych na Górze Parkowej od ul. Źródlanej będzie zamknięta dla ruchu ogólnego; ul. Słoneczna będzie zamknięta dla ruchu ogólnego; parkowanie na ul. Ebersa będzie wyłączone.


Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów i służb porządkowych na obiektach sportowych.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować