Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 i przegrana drużyny Sandecji

Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 i przegrana drużyny Sandecji

5 września drużyna Sandecji rozegrała na Stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu pierwszy mecz w sezonie 2020/2021. Ich rywalem był Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Niestety podopieczni Piotra Mandrysza przegrali wynikiem 0:1.

 

Trener zespołu chwali drużynę za to, że po stracie bramki potrafiła ruszyć na przeciwnika i stworzyć sobie trzy dogodne, stuprocentowe sytuacje.


Drugi mecz i druga nasza porażka, ale myślę, że dzisiaj zagraliśmy solidnie. Mieliśmy na ten mecz swój plan, na chwilę obecną nie mogliśmy sobie pozwolić na otwartą grę z drużyną Bruk-Betu. Stąd ustawienie w średnim pressingu, bądź niskim i szukanie swoich szans w kontratakach. Do przerwy mieliśmy niewiele tych okazji, ale przeciwnik, który posiadał optyczną przewagę, był częściej przy piłce, też tych sytuacji sobie nie stworzył. Niestety po przerwie przydarzył nam się, można powiedzieć jeden poważny błąd, brak asekuracji bramkarza po strzale przeciwnika i Artem Putiwcew zdobył zwycięskiego gola. Muszę pochwalić drużynę, bo przy wyniku 0:1 wykazała się dużą determinacją, ruszyła na przeciwnika, stworzyliśmy trzy stuprocentowe sytuacje. Dwie miał Tomasz Boczek, strzelając głową raz celnie i raz niecelnie oraz raz też Adrian Danek, który nie wcelował w światło bramki z bliskiej odległości. Chłopcy nie są zadowoleni, bo to jest derbowe spotkanie, chcieliśmy je na pewno zakończyć innym wynikiem. Wiemy, jakie mamy problemy na początku sezonu i z jakimi przeciwnikami przychodzi nam się mierzyć, po prostu musimy to przetrwać. Kadra nam się powiększa, dochodzą nowi piłkarze, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda się zatwierdzić Daniela Dziwniela i będziemy mogli powiedzieć, że ta kadra będzie już prawie zamknięta. Muszę pochwalić Szymona Tokarza, uważam, że zagrał bardzo fajnie, a jest młodzieżowcem i godnie zastępuje Dominika Budzyńskiego. To daje duże nadzieje na przyszłość, bo mamy młodą drużynę i ta drużyna grając w końcówce w dziesiątkę stworzyła sobie stuprocentową sytuację. Na pewno należy ich pochwalić i wierzę, że z każdym kolejnym spotkaniem drużyna będzie się docierała, będzie lepiej przygotowana fizycznie i będziemy mogli zdobywać punkty - powiedział na pomeczowej konferencji opiekun zespołu Sandecji Piotr Mandrysz.

 

Sędziował: Piotr Lasyk. Mecz odbył się bez udziału publiczności.

Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 i przegrana drużyny Sandecji Nowy Sącz Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 i przegrana drużyny Sandecji Nowy Sącz Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 i przegrana drużyny Sandecji Nowy Sącz Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 i przegrana drużyny Sandecji Nowy Sącz

Źródło i fot. MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować