„Piknik rodzinny 800+” w Laskowej

To już przedostatni weekend wakacji, ale w Laskowej wczoraj nie brakowało uśmiechów. Wszystko dzięki atrakcjom przygotowanym dla uczestników „Pikniku rodzinnego 800+”. Uczestnikom towarzyszył II wicewojewoda Mateusz Małodziński oraz wicemarszałek Sejmu RP Ryszard Terlecki.

„Piknik rodzinny 800+” w Laskowej
Blok animacji dla dzieci połączony z zabawami integracyjnymi, konkursy i gry rekreacyjne oraz specjalna strefa dla dzieci. Atrakcje podczas pikniku były okazją dla rodzin do spędzenia wspólnie czasu w miłej atmosferze. Nie zabrakło też rozmów o przyszłości polskich rodzin. Bo właśnie na rodzinie koncentrują się działania rządu Zjednoczonej Prawicy. Dlatego też zwiększyliśmy wysokość świadczenia wychowawczego z 500 na 800 zł i konsekwentnie realizujemy politykę prorodzinną w wielu innych wymiarach. Każdy z tych „Pikników rodzinnych 800 plus” znajduje się na naszej „trasie dotrzymanego słowa”, bo deklarowaliśmy, że właśnie rodzinie poświęcać będziemy wiele uwagi – mówi II wicewojewoda małopolski Mateusz Małodziński.


Oprócz szeregu atrakcji przygotowanych dla najmłodszych odbył się także koncert Orkiestry Beethovenowskiej, a dzień pełen rodzinnych wrażeń zakończyła zabawa taneczna i koncert z zespołem Rose Band.


Źródło: MUW

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować