Podejrzenie koronawirusa w Parafii w Ropie

Jeden z kapłanów tamtejszej parafii w związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19, został skierowany na wymaz. Pozostali księża do czasu otrzymania jego wyniku zdecydowali o pozostaniu w samoizolacji.
W związku ze skierowaniem jednego z naszych kapłanów na wymaz pod kątem obecności koronawirusa, pozostali kapłani poddali się samoizolacji do momentu uzyskania wyniku wymazu.
Parę ogłoszeń:
- przyjęte intencje mszalne będą odprawiane przez kapłanów na plebanii;
- dzisiaj (30.10.2020) nie będzie różańca i Mszy św. w kościele;
- jutro (31.10.2020) nie będzie Mszy św. rano (o godz. 6.30) w kościele oraz Mszy św. o uzdrowienia (o godz. 17.00) - POGRZEB śp. Jana Sitara będzie celebrował ks. Łukasz z Tarnowa, według ustalonej godziny;
- w niedzielę (01.11.) Msze św. będą odprawiane w kościele przez zaproszonych kapłanów, o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 14.00 (bez procesji na cmentarz) - informują Duszpasterze.
Fot. Parafia Ropa
Komentarze