Podział punktów w meczu Sandecji z Resovią Rzeszów

W czwartek 14 kwietnia drużyna Sandecji rozegrała na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu mecz w ramach 28. kolejki Fortuna I ligi. Jej rywalem była Resovia Rzeszów. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Podział punktów w meczu Sandecji z Resovią Rzeszów

Obaj szkoleniowcy na pomeczowej konferencji prasowej byli zgodni odnośnie przebiegu czwartkowego pojedynku, który określali jako mecz walki, zarówno Dariusz Dudek, jak i Dawid Kroczek szanują zdobyty punkt.


Na pewno mamy jakiś niedosyt po tym meczu, ponieważ chcieliśmy zrobić wszystko i myślę, że zrobiliśmy wszystko, aby wygrać to spotkanie. Mieliśmy dwie, trzy sytuacje, które przy odrobinie szczęścia można było wykończyć lepiej i zdobyć trzy punkty. Natomiast Resovia to zespół z bardzo doświadczonymi zawodnikami, dobry zespół ogólnie. Myślę, że podobnie jak my, chcieliby się znaleźć w tej szóstce. To był typowy mecz walki, mówiłem moim piłkarzom, że tak ten mecz będzie wyglądał i niczym mnie nie zaskoczył. Graliśmy do pierwszej bramki, niestety 0:0 i tak to się skończyło. Myślę, że mimo wszystko sprawiedliwy remis. Chciałem z tej okazji życzyć naszym kibicom zdrowych świąt, bo to już chyba drugi rok leci, jak nie mamy tutaj kibiców i ciężko się gra bez Was. Życzę Wam, jak najszybciej tego stadionu, abyście mogli nas odwiedzać i dopingować, bo to jest najważniejsze. Życzę Wam jeszcze raz zdrowych, wesołych świąt - powiedział na konferencji prasowej trener drużyny Sandecji, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kamil Słaby, Dawid Szufryn, Tomasz Boczek, Rafał Kobryń - Damir Šovšić, Michał Walski, Damian Chmiel (75' Błażej Szczepanek), Tomasz Nawotka, Elhadji Maissa Fall - Łukasz Zjawiński.


Sędziował Albert Różycki (Łódź).


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować