Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Podział punktów w meczu Sandecji z Resovią Rzeszów

Podział punktów w meczu Sandecji z Resovią Rzeszów

W czwartek 14 kwietnia drużyna Sandecji rozegrała na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu mecz w ramach 28. kolejki Fortuna I ligi. Jej rywalem była Resovia Rzeszów. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Obaj szkoleniowcy na pomeczowej konferencji prasowej byli zgodni odnośnie przebiegu czwartkowego pojedynku, który określali jako mecz walki, zarówno Dariusz Dudek, jak i Dawid Kroczek szanują zdobyty punkt.


Na pewno mamy jakiś niedosyt po tym meczu, ponieważ chcieliśmy zrobić wszystko i myślę, że zrobiliśmy wszystko, aby wygrać to spotkanie. Mieliśmy dwie, trzy sytuacje, które przy odrobinie szczęścia można było wykończyć lepiej i zdobyć trzy punkty. Natomiast Resovia to zespół z bardzo doświadczonymi zawodnikami, dobry zespół ogólnie. Myślę, że podobnie jak my, chcieliby się znaleźć w tej szóstce. To był typowy mecz walki, mówiłem moim piłkarzom, że tak ten mecz będzie wyglądał i niczym mnie nie zaskoczył. Graliśmy do pierwszej bramki, niestety 0:0 i tak to się skończyło. Myślę, że mimo wszystko sprawiedliwy remis. Chciałem z tej okazji życzyć naszym kibicom zdrowych świąt, bo to już chyba drugi rok leci, jak nie mamy tutaj kibiców i ciężko się gra bez Was. Życzę Wam, jak najszybciej tego stadionu, abyście mogli nas odwiedzać i dopingować, bo to jest najważniejsze. Życzę Wam jeszcze raz zdrowych, wesołych świąt - powiedział na konferencji prasowej trener drużyny Sandecji, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kamil Słaby, Dawid Szufryn, Tomasz Boczek, Rafał Kobryń - Damir Šovšić, Michał Walski, Damian Chmiel (75' Błażej Szczepanek), Tomasz Nawotka, Elhadji Maissa Fall - Łukasz Zjawiński.


Sędziował Albert Różycki (Łódź).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować