Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniPolicjanci szukali 66-letniej mieszkanki Krosna. Na szczęście kobieta odnalazła się

Policjanci szukali 66-letniej mieszkanki Krosna. Na szczęście kobieta odnalazła się

Szczęśliwy finał miała akcja poszukiwawcza prowadzona ostatniej nocy przez gorlickich policjantów. Funkcjonariusze wspierani przez policjantów z Rzeszowa poszukiwali 66-letniej mieszkanki Krosna, która zaginęła w czwartek. Wychłodzoną kobietę odnalazł gorlicki patrol w miejscowości Małastów.

Informacja o zaginięciu 66-latki wpłynęła do gorlickiej komendy z Rzeszowa w czwartek wieczorem (28.01.2021 r.). Jak ustalili rzeszowscy policjanci, mieszkanka Krosna wyszła z domu i do wieczora nie wróciła. Istniało także przypuszczenie, że kobieta może znajdować się na terenie powiatu gorlickiego, gdzie wieczorem przeniosły się poszukiwania. Ze względu na padający śnieg i obniżającą się z każdą godziną temperaturą istniało realne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia kobiety.


Gorliccy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przez kilka godzin sprawdzali budynki i przeczesywali lasy w pobliżu Małastowa, gdzie miała znajdować się kobieta.


Ich zaangażowanie i trud przyniosły pożądany skutek. Około godziny 3:15, zaginioną kobietę odnalazł gorlicki patrol: asp. Daniel Michalski oraz sierż. szt. Krystian Kosiba, na jednym z pól biwakowych w Małastowie. Wychłodzoną kobietę policjanci przekazali załodze pogotowia, która zabrała ją do szpitala. Powiadomiono także członków rodziny o szczęśliwym finale poszukiwań informując, że kobiecie nie zagraża już niebezpieczeństwo.


Źródło: KPPG

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować