Pogoda Nowy Sącz

29

Dzisiaj jest: 29. 09. 2023 Dni od początku roku: 271 Dni do końca roku: 93
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Policjanci z Bobowej zatrzymali osoby posiadające substancje psychotropowe i narkotyki

Policjanci z Bobowej zatrzymali osoby posiadające substancje psychotropowe i narkotyki

Policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej zatrzymali 3 osoby, z których jedna posiadała znaczne ilości substancji psychotropowych oraz środki odurzające. Wszystkie osoby usłyszały już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

W ostatni piątek (05.08. br.) w godzinach porannych, policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej wraz z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach weszli do domu 26-letniego mieszkańca Bobowej i w trakcie przeszukania natrafili na ponad 0,5 kg substancji psychotropowych w postaci mefedronu i ponad 48 gramów marihuany.


Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia postawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w wysokości 5 tys. zł. W sprawie toczy się śledztwo prowadzone przez Komisariat Policji w Bobowej.


W sobotę (06.08) w trakcie kontroli drogowej także policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej ujawnili przy mieszkance powiatu tarnowskiego i mieszkańcu gminy Bobowa 8 gramów mefedronu. Osoby te również zostały zatrzymane, a następnego dnia przedstawiono im zarzuty posiadania substancji psychotropowych za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.


Źródło: KPPG

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować