Pogoda - Sądeckie.pl

27

Dzisiaj jest: 27. 09. 2021 Do końca roku: 95 dni
Jakość Powietrza

Policjant po służbie zatrzymał 15-latka, który posiadał przy sobie marihuanę

Policjant po służbie zatrzymał 15-latka, który posiadał przy sobie marihuanę

Funkcjonariusz zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w czasie wolnym od służby zatrzymał 15-latka, który miał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło kilka dni temu.

 

Policjant wszedł do wieżowca przy al. Sucharskiego w Nowym Sączu, na jednym z pięter zauważył kilku mężczyzn. Jeden z nich siedział na schodach i trzymał na kolanach kartkę papieru, jednak na widok zbliżającej się osoby, szybko ją zgniótł i próbował włożyć do kieszeni - informują sądeccy mundurowi.

 

Funkcjonariusz podejrzewał, że w środku mogą być schowane narkotyki, dlatego pokazał legitymację służbową. Wtedy mężczyzna odrzucił zwitek do swojego kolegi i wszyscy zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu policjantowi udało się złapać nastolatka, który chwycił zawiniątko. Ten szarpał się i wyrywał, próbując oswobodzić.

 

Okazało się, że chłopka nie uciekał bez powodu, bo w zawiniętej kartce był susz marihuany oraz bibułki do robienia skrętów. Mundurowy wezwał patrol Policji, który przewiózł 15-latka do komendy. Teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować