Ponad 40 absolwentów studiów na Wydziale Nauk Humanistycznych ANS z dyplomami
Ponad 40 absolwentów studiów licencjackich i magisterskich na Wydziale Nauk Humanistycznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu odebrało dyplomy ukończenia uczelni. Uroczystość, która odbyła się 23 lipca w Auli im. prof. Andrzeja Bałandy, była pełna pamiątkowych zdjęć, wyróżnień za osiągnięcia w nauce oraz gratulacji od władz uczelni i wydziału. Tradycyjnie rozpoczęto ją od odśpiewania hymnu akademickiego „Gaudeamus igitur”.
Dyplomy ukończenia studiów na kierunkach filologia angielska, filologia niemiecka, lingwistyka dla biznesu oraz lingwistyka praktyczna wręczali przedstawiciele władz uczelni i wydziału. Dr hab. inż. Józef Ciuła, prof. ANS – Prorektor ds. Nauki i Rozwoju, Rektor-elekt, podkreślił znaczenie tego momentu w życiu absolwentów, gratulując im i dziękując za lata nauki. Zwrócił również uwagę na wysoką jakość kształcenia na Wydziale Nauk Humanistycznych, który uzyskał najwyższe oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej dla kierunków filologia angielska i lingwistyka dla biznesu.
Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych, dr Robert Rogowski, w swoim przemówieniu gratulował absolwentom ich determinacji i zaangażowania, które doprowadziły ich do tego wyjątkowego momentu. Zachęcał również absolwentów studiów licencjackich do kontynuowania nauki na studiach magisterskich, oferujących dalszy rozwój i nowe możliwości zawodowe.
Uroczystość wręczenia dyplomów i wyróżnień za najwyższą średnią ocen poprowadziła mgr Anna Pych, wykładowca Wydziału Nauk Humanistycznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu.
Więcej zdjęć tutaj.
Źródło: ANS
Komentarze