Poseł Edward Siarka uhonorowany Złotym Jabłkiem Sądeckim

Podczas sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego, starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec uhonorowali Złotym Jabłkiem Sądeckim posła Edwarda Siarkę - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Pełnomocnika Rządu ds1. Leśnictwa i Łowiectwa.

Poseł Edward Siarka uhonorowany Złotym Jabłkiem Sądeckim

Uhonorowanie to zostało przyznane za dotychczasową współpracę, wsparcie w działaniach zapewniających rozwój Powiatu Nowosądeckiego, a także poprawę infrastruktury drogowej zapewniającej bezpieczeństwo mieszkańcom Sądecczyzny.


Podziękowali również Pawłowi Szczygłowi - dyrektorowi Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie za wieloletnią współpracę z samorządem Powiatu Nowosądeckiego, wspieranie realizacji projektów mających na celu odpowiednią gospodarkę leśną oraz dbanie o rozwój infrastruktury drogowej w naszym regionie.


Starosta Marek Kwiatkowski wyraził swoje podziękowanie i gratulacje za wsparcie, jakie okazują im na co dzień. Dzięki tej współpracy, mogliśmy zrealizować wiele inwestycji drogowych mających wpływ nie tylko na poprawę komfortu jazdy i bezpieczeństwa mieszkańców, ale też na rozwój gospodarczo-ekonomiczny naszego regionu. Cieszy się, że mają przyjaciół, na których zawsze można liczyć!


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować