Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Powiat nowosądecki wspiera talenty wokalne

Powiat nowosądecki wspiera talenty wokalne

Zakończył się właśnie Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK. Impreza od 18 lat odbywa się na Sądecczyźnie. Dzisiaj ks. Andrzej Mulka – dyrektor Festiwalu i Milenia Małecka-Rogal - dyrektor artystyczna imprezy spotkali się ze starostą nowosądeckim Markiem Kwiatkowskim, żeby podziękować za finansowe wsparcie tego wydarzenia. W tegorocznej edycji SKOWRONECZKA wzięło udział kilkuset młodych wykonawców.

Wspieramy inicjatywy mające na celu promocję Sądecczyzny, szczególnie takie, w których bierze udział utalentowana młodzież - mówi starosta Marek Kwiatkowski. - Dbamy o rozwój talentów w różnych dziedzinach. Cieszy mnie, że mamy tak wielu utalentowanych młodych ludzi.


Wydarzenie odbywało się pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego i przy wsparciu finansowym Powiatu Nowosądeckiego.


Dziękuję panu staroście za wsparcie, w ramach którego zakupione zostały nagrody dla laureatów, jak również za pomoc przy pokryciu części kosztów pobytu uczestników tego wydarzenia - mówił ks. Andrzej Mulka. - Na starostę i pracowników Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu zawsze możemy liczyć. Mam nadzieję, że będziemy mieli możliwość współpracować przy organizacji kolejnej edycji Festiwalu i innych naszych projektach.


W dzisiejszym spotkaniu wzięła także udział Justyna Tokarczyk – dyrektor Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, która wraz z pracownikami koordynowała współpracę z organizatorami Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować