Pogoda - Sądeckie.pl

6

Dzisiaj jest: 06. 12. 2021 Do końca roku: 25 dni
Jakość Powietrza:

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Starosta nagrodził nauczycieli

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Starosta nagrodził nauczycieli

Obchodzony dzisiaj powiatowy Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wręczenia przez starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego nagród dla nauczycieli szkół prowadzonych przez Powiat Nowosądecki. Uroczystości odbyły się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Państwu w imieniu własnym i Zarządu Powiatu Nowosądeckiego podziękowania za codzienną, trudną i odpowiedzialną pracę. Proces edukacji kształtuje młode umysły – dzieci i młodzież nie tylko zdobywają wiedzę, ale też rozwijają umiejętności społeczne i fizyczne. Towarzyszycie im w tej drodze dając wiedzę – najcenniejszy i najtrwalszy dar – mówił starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Dziękując raz jeszcze za Waszą pracę, składam życzenia wytrwałości i nieustającej motywacji do realizacji wszystkich zamierzeń edukacyjnych i wychowawczych. Niech wymierne efekty nauki oraz wdzięczność młodego pokolenia przynoszą Wam na co dzień radość i poczucie dobrze spełnionego obowiązku.


Nagrody otrzymali: Maria Aleksander-Pisz dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju, Aleksandra Bieniek nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju, Dariusz Czerwiński nauczyciel Zespołu Szkół w Marcinkowicach, Justyna Demaj-Brożyna nauczyciel Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Sączu, Marek Dymek nauczyciel Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie, Patrycja Grudzień-Dubiel nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu, Urszula Janusz dyrektor Zespołu Szkół i Placówek w Piwnicznej Zdroju, Jarosław Kuśnierz nauczyciel Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, Zbigniew Liszka kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Zawodowych w Grybowie, Wiesława Majda nauczyciel Zespołu Szkół w Starym Sączu, Anna Mazur nauczyciel Zespołu Szkół w Starym Sączu, Arkadiusz Nosal nauczyciel Zespołu Szkół w Marcinkowicach, Elżbieta Repel nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej, Iwona Sikorska dyrektor Zespołu Szkół w Marcinkowicach, Jolanta Sułkowska nauczyciel Zespołu Szkół w Starym Sączu, Krzysztof Szewczyk dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, Iwona Wójcik nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju.


W spotkaniu wzięli udział: starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, członek Zarządu Powiatu Zofia Nika, radny powiatowy i jednocześnie przewodniczący Komisji Statutowej w Radzie Powiatu Nowosądeckiego Przemysław Gajowski, Bożena Mynarek – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, która prowadziła spotkanie oraz dyrektorzy szkół powiatowych i nauczyciele.


Spotkanie uświetnił koncert w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować