Pogoda - Sądeckie.pl25

Dzisiaj jest: 25. 02. 2021
Do końca roku: 309 dniPożar drewnianej wiaty i blaszanego garażu na ul. Mała Poręba

Pożar drewnianej wiaty i blaszanego garażu na ul. Mała Poręba

Wczoraj strażacy przez półtorej godziny gasili pożar drewnianej wiaty i blaszanego garażu na ul. Mała Poręba w Nowym Sączu.

 

Oba obiekty znajdowały się bezpośrednio obok siebie. W chwili przybycia Straży Pożarnej wiata i blaszany garaż były objęte pożarem w całości, ogień wydostał się na zewnątrz. Właściciel znajdował się w bezpiecznym miejscu i poinformował, że prąd został odłączony. Budynek mieszkalny znajdował się w odległości kilkunastu metrów od pożaru i nie był zagrożony. Znajdujący się na sąsiedniej działce budynek gospodarczy, stojący w odległości kilku metrów był zagrożony. Ogień pojawił się na jego ścianie szczytowej - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Strażacy ugasili ogień i wynieśli z blaszanego garażu spalone wyposażenie. Następnie przystąpili do prac rozbiórkowych nadpalonej konstrukcji wiaty. Na koniec poddasze budynku gospodarczego zostało skontrolowane przy pomocy kamery termowizyjnej.

 

Na razie nie wiadomo co wywołało pożar.

Pożar drewnianej wiaty i blaszanego garażu na ul. Mała Poręba Nowy Sącz Pożar drewnianej wiaty i blaszanego garażu na ul. Mała Poręba Nowy SączPożar drewnianej wiaty i blaszanego garażu na ul. Mała Poręba Nowy Sącz Pożar drewnianej wiaty i blaszanego garażu na ul. Mała Poręba Nowy Sącz Pożar drewnianej wiaty i blaszanego garażu na ul. Mała Poręba Nowy Sącz

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować