Pożar w Kamionce Wielkiej. Płonął drewniany budynek mieszkalny

Wczoraj (13 listopada) strażacy gasili pożar do którego doszło w jednym z budynków mieszkalnych w Kamionce Wielkiej. Obiekt prawie w całości objęty był ogniem. W środku znajdowało się pięć osób, które opuściło dom jeszcze przed przybyciem straży.

Pożar w Kamionce Wielkiej. Płonął drewniany budynek mieszkalny
Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia od budynku został odcięty dopływ prądu i gazu. Ze względu na trudną lokalizację i brak dostępu do źródła wody na miejsce pożaru dysponowane były kolejne zastępy. W międzyczasie znaleziono zbiornik wodny (basen), który znajdował się około 400m dalej za zgodą właściciela posłużył nam jako punkt zaopatrzenia wodnego (Niagara). Po wstępnym ugaszeniu ognia strażacy zaczęli rozbierać uszkodzone elementy konstrukcyjne domu, które mogły stwarzać zagrożenie. Około godziny 23 ostatnie zastępy po wykluczeniu zagrożenia pożarowego powróciły do koszar - relacjonują druhowie z OSP Królowa Górna.


W działaniach uczestniczyły zastępy z OSP Królowa Górna, OSP Bogusza, OSP Mszalnica, OSP Mystków, JRG 1 Nowy Sącz, ZRM, Policja oraz Pogotowie Energetyczne.


Fot. OSP Królowa Górna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować