Pogoda Nowy Sącz

29

Dzisiaj jest: 29. 09. 2023 Dni od początku roku: 271 Dni do końca roku: 93
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Radni z Nowego Sącza podziękowali prezydentowi

Radni z Nowego Sącza podziękowali prezydentowi

Dnia 22 listopada br. zakończyła się trzecia i zarazem ostatnia kadencja kierowania miastem prezydenta Ryszarda Nowaka. Podczas spotkania w jego gabinecie Radni poprzedniej kadencji z Klubu Radnych dla Miasta, kwiatami i upominkiem złożyli na jego ręce podziękowania.

 

Radni Klubu dla Miasta: Elżbieta Chowaniec, Mieczysław Gwiżdż, Józef Gryźlak i Konstanty Legutko dziękowali panu Ryszardowi za współpracę, gratowali udanej kadencji oraz życzyli powodzenia w życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym.
 

Podczas rozmowy prezydent Nowak zaznaczył, że Elżebiata Chowaniec i Józef Gryźlak byli radnymi przez pięć ostatnich kadencji.
 

Do miłych słów radnych, przyłączyli się także członkowie Stowarzyszenia Sądeczanie Razem: Danuta Zięcina, Kazimierz Szczecina i Robert Kresowicz. Zaznaczyli, że przez wszystkie kadencje prezydenta, mogli liczyć na jego wsparcie.
 

Stowarzyszenie, którego prezesem jest radny Mieczysław Gwiżdż, zajmuje się między innymi udzielaniem pomocy – materialnej i prawnej osobom ubogim, potrzebującym pomocy, chorym, emerytom. Organizuje imprezy sportowe dla najmłodszych, pikniki rodzinne, wyjazdy integracyjne oraz rehabilitacyjne na gorące źródła termalne oraz termy węgierskie, pielgrzymki do miejsc świętych, współpracuje też z Urzędem Miasta Nowego Sącza przy organizacji bezpiecznych wakacji i ferii na osiedlu Barskim.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować