Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Rozpoczął się kompleksowy remont ul. 29 Listopada

Rozpoczął się kompleksowy remont ul. 29 Listopada

To kolejna ważna inwestycja na Osiedlu Nawojowska. W ramach prowadzonych prac zostanie wyremontowana nawierzchnia i chodniki, powstaną bezpieczne przejścia dla pieszych i nowe oświetlenie oraz ścieżka rowerowa. Prace mają zakończyć się do końca sierpnia br.

Zaczyna się potężny remont ul. 29 Listopada. Kompleksowa przebudowa. Ekipa, która będzie wykonywała tą modernizację ma czas do końca sierpnia na dokończenie prac tak, że okres jest nieduży. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość. Duża zmiana przed nami - powiedział prezydent Ludomir Handzel.


Od wielu lat dzielnica Nawojowska była pomijana w inwestycjach Nowego Sącza. Przez ostatnie dwa lata widać zmiany. Jest wyremontowana ul. Wyspiańskiego. Dzisiaj rozpoczyna się remont ul. 29 Listopada. Jest plan na kolejne ulice. Widać te zmiany i mieszkańcy je dostrzegają - mówi radny Tadeusz Gajdosz.


Dziękujemy za to, że wreszcie doczekaliśmy się tego remontu. Czekamy na tą piękną ulicę, a bezpieczeństwo będzie napewno dużo większe po tym remoncie dla dzieci z pobliskiej szkoły ale przede wszystkim dla mieszkańców - dodaje przewodnicząca Zarządu Osiedla Nawojowska Bogumiła Pawlikowska.


Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować