Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniRozwiń swój biznes w programie #StartUP Małopolska. Nabór przedłużony do 6 listopada

Rozwiń swój biznes w programie #StartUP Małopolska. Nabór przedłużony do 6 listopada

Prowadzisz firmę w Małopolsce? Chcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia i podnieść swoje kompetencje, by szybciej i skuteczniej rozwijać własny biznes? Zgłoś się do programu #StartUP Małopolska! Nabór przedłużony do 6 listopada br.

To ostatnia szansa, by zgłosić się do 6. edycji programu szkoleniowo-mentorskiego dla firm #StartUP Małopolska. Jest on kierowany do mikro, małych i średnich firm z Małopolski działających na rynku nie dłużej niż 3 lata. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Do grona instytucji wspierających merytorycznie program, dołączyli właśnie liderzy polskiego i europejskiego rynku, m.in. Grupa Azoty, Dell czy Bank Pekao S.A.

Program rozpoczynają dwudniowe warsztaty przedakceleracyjne, podczas których uczestnicy analizują modele biznesowe i strategie marketingowo-sprzedażowe swoich firm. Na tej podstawie wyodrębniają obszary do optymalizacji, a tym samym definiują zakres wsparcia i tematykę szkoleń w ramach programu akceleracyjnego, aby jak najlepiej odpowiadał na ich potrzeby.

W trakcie sześciodniowego programu specjalistycznych szkoleń firmy poszerzają wiedzę m.in. w obszarze sprzedaży, marketingu oraz prezentacji swojej oferty przez potencjalnymi inwestorami i klientami. Wszystkie warsztaty prowadzone są w małych grupach, aby zapewnić jak największą efektywność (5-8 firm).

Każda z firm korzysta także z usług mentorskich – indywidualnej pracy z mentorami (10 godzin) w wybranych przez siebie obszarach tematycznych. Całość działań szkoleniowo-mentorskich uzupełnia możliwość udziału firm w największych branżowych i startupowych wydarzeniach organizowanych w Polsce.

W poprzednich edycjach programu przedsiębiorcy uczestniczyli m.in. w InfoShare, I love marketing czy I love commerce. Każde przedsiębiorstwo objęte będzie również wsparciem managera akceleracji, który pomoże określić kierunki dalszego rozwoju firmy.

Wsparcie w ramach programu będzie realizowane w okresie od listopada 2020 r. do lutego 2021 r.

Co zrobić, aby zgłosić się do 6. edycji programu #StartUP Małopolska?

Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.startup.malopolska.pl. Nabór trwa do 6 listopada 2020 r.

***

Program akceleracyjny #StartUP Małopolska jest realizowany w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W dotychczasowych pięciu edycjach wzięło udział 35 małopolskich firm.

 

Źródło: UMWM, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować