Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniRusza remont ulicy Weigla na Osiedlu Biegonice

Rusza remont ulicy Weigla na Osiedlu Biegonice

W ramach zadania zostanie wyrównana i utwardzona jezdnia. Planowo prace remontowe mają się zakończyć jeszcze w tym roku.

 

Jesteśmy na Osiedlu Biegonice, ul. Weigla. Jestem z radnym Jakubem Prokopowiczem, który razem z mieszkańcami zwrócił uwagę na to, że ta ulica nie była remontowana od 25 lat. Będziemy z mieszkańcami rozmawiać o tym jak można tutaj poprawić jakość życia infrastruktury tej drogi, jak ją utwardzić, jak odprowadzić wodę opadową z tego terenu. Mam nadzieję, że takich inwestycji będzie jak najwięcej. Dziękuję radnemu Jakubowi Prokopowiczowi oraz mieszkańcom za wskazanie problemu. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda się dokończyć tu prace - powiedział prezydent.

 

Już w kampanii wyborczej obiecaliśmy, że ta droga będzie poprawiona. Nie minęły dwa lata, a już poprawiamy jakość życia na tym osiedlu - dodaje radny Jakub Prokopowicz.

Rusza remont ulicy Weigla na Osiedlu Biegonice Rusza remont ulicy Weigla na Osiedlu Biegonice Rusza remont ulicy Weigla na Osiedlu Biegonice Rusza remont ulicy Weigla na Osiedlu Biegonice

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować