Sądeccy Policjanci zapraszają mieszkańców na debatę społeczną

W środę, tj. 21 czerwca br. o godzinie 16:30 zapraszamy na debatę społeczną w Sali Wieczernik przy Parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu (ul. Królowej Jadwigi 44).

Sądeccy Policjanci zapraszają mieszkańców na debatę społeczną

Debatę organizują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu w ramach cyklu spotkań pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.


Tematem debaty będą zagrożenia związane z grupowaniem się osób naruszających przepisy ruchu drogowego i ładu publicznego na parkingu przy al. Józefa Piłsudskiego w Nowym Sączu, zwyczajowo zwanym „Jojkiem”. Wybrano tę tematykę na podstawie informacji od mieszkańców, m.in. zgłoszonych przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.


Podczas debaty odbędą się wystąpienia organizatora i prelegentów, dyskusja uczestników oraz wypracowanie wniosków dotyczących poprawy bezpieczeństwa w tym miejscu.


***

Debaty społeczne pod hasłem "POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” to cykl spotkań organizowanych przez sądecką komendę i komisariaty z terenu Sądecczyzny.


Debaty mają na celu diagnozowanie aktualnych zagrożeń bezpieczeństwa i planowanie sposobów ich rozwiązywania zgodnie z oczekiwaniami społecznymi oraz możliwościami podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w środowisku.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować