Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Sądecczyzna. Żadnych nowych zakażeń w mieście, a w powiecie tylko 3

Sądecczyzna. Żadnych nowych zakażeń w mieście, a w powiecie tylko 3

Dzisiaj na terenie powiatu nowosądeckiego odnotowano tylko 3 kolejne zakażenia wirusem SARS-CoV-2, a w mieście Nowy Sącz żadnego. Na Sądecczyźnie pojawiło się również 19 nowych ozdrowieńców. Z kolei w regionie, w powiecie gorlickim jest 6 kolejnych zachorowań. Pojawiła się także jedna nowa osoba ze statusem ozdrowieńca.

 

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 88 osób. To 61 kobiet i 27 mężczyzn, w wieku od roku do 94 lat, z Krakowa (48 osób), powiatu krakowskiego (7 osób), wielickiego i gorlickiego (po 6 osób), suskiego (5 osób), myślenickiego (4 osoby), powiatów olkuskiego i nowosądeckiego (po 3 osoby), brzeskiego i miechowskiego (po 2 osoby) oraz powiatów tarnowskiego i oświęcimskiego (po 1 osobie). Aktualnie 6 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 8256 osób.

 

Z kolei wśród ozdrowieńców jest 48 kobiet i 54 mężczyzn, w wieku od roku do 79 lat, z Krakowa (70 osób), powiatu nowosądeckiego (19 osób), krakowskiego (11 osób) oraz tatrzańskiego i gorlickiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 5403 ozdrowieńców.

Źródło: MUW, fot. PSSE

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować