Samochód wypadł z drogi na ul. Zamkowej w Nawojowej

Samochód wypadł z drogi na ul. Zamkowej w Nawojowej

24 września w godzinach nocnych na ul. Zamkowej w Nawojowej doszło do zdarzenia w wyniku którego, samochód wypadł z drogi.


Na miejsce zdarzenia została skierowana jednostka JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Łabowa. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że samochód osobowy marki VW Passat znajdował się w korycie rzeki przodem wbity w ziemię a tył pojazdu znajdował się na betonowym umocnieniu koryta rzeki. W konsekwencji uszkodzeniu uległ przód pojazdu jak również barierki zabezpieczające koryto rzeki na długości kilkunastu metrów.


Osoba kierująca pojazdem znajdowała się poza nim i przebywała w radiowozie Policji. Nie zgłaszała ona żadnych dolegliwości.


Kierowcy jadący tamtą trasą musieli liczyć się z utrudnieniami. Po dotarciu na miejsce pomocy drogowej wstrzymano ruch w obydwu kierunkach. Pojazd został wydobyty z koryta rzeki za pomocą autolawety.


Działania strażaków polegały na  zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu pozostałości po wypadku. Czynności służb ratunkowych trwały 1,5 godziny.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować