Sandecja Nowy Sącz ma nowego trenera analityka

Sandecja Nowy Sącz ma nowego trenera analityka. Jest nim Łukasz Sasin, który dołączył do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny.

Sandecja Nowy Sącz ma nowego trenera analityka

Łukasz Sasin ma bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą i seniorami, zarówno jako trener, jak i analityk. Ukończył studia z zakresu zarządzania w sporcie, analityki i trenera taktyka, a także liczne kursy i szkolenia. Pracował w Polonii Warszawa, Wisły Kraków i innych klubach, a także był wykładowcą na Akademii Grassroots i trenerem analitykiem na zgrupowaniach PZPN. Odbył także wiele stażów w krajowych i zagranicznych klubach piłkarskich.


Jestem bardzo zadowolony z możliwości pracy w Sandecji Nowy Sącz. To klub z tradycjami i potencjałem, który ma jasno określony cel na sezon - utrzymanie się w II lidze. Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy i współpracy ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami uda nam się osiągnąć ten cel. Moją rolą jest wspieranie pierwszego trenera w analizie gry naszej drużyny i przeciwników, a także uczestniczenie w treningach i rozwijanie umiejętności taktycznych zawodników - powiedział Łukasz Sasin.


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować