Pogoda - Sądeckie.pl14

Dzisiaj jest: 14. 04. 2021
Do końca roku: 261 dni
Jakość Powietrza

Sandecja remisuje 1:1 z Radomiakiem Radom

Sandecja remisuje 1:1 z Radomiakiem Radom

Dzisiaj (22 listopada) drużyna Sandecji rozegrała spotkanie w ramach 13. kolejki Fortuna 1 Ligi z Radomiakiem Radom. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla "Biało-czarnych" zdobył Damir Šovšić.

 

Dariusz Dudek, szkoleniowiec zespołu na konferencji po spotkaniu z Radomiakiem powiedział, że doceniał klasę rywala. Zarazem podkreślił, że przy większej pewności siebie w wykończeniu akcji, takie mecze będą kończyły się zwycięstwem Sandecji.

 

"Na pewno po takim spotkaniu nie ma co za dużo mówić, widzieliśmy ciekawy mecz, nawet na tej ciężkiej murawie, bo nie ma co ukrywać, że jest bardzo grząsko i nie zawsze ta piłka chodzi tak, jakbyśmy tego chcieli. Nie mówiłbym za dużo o tym meczu, skupiłbym się bardziej na kolejnym przeciwniku. Cieszy mnie to, że nie przegraliśmy, aczkolwiek graliśmy z bardzo dobrym zespołem, tu trzeba sobie jasno powiedzieć, że Radomiak to drużyna, która walczyła w barażach i ma bardzo stabilną kadrę, fajnych piłkarzy, z niektórymi z nich już pracowałem. Cieszy mnie ten punkt, mieliśmy swoje sytuacje, uważam, że jeśli będziemy mieli taką pewność siebie, nawet jeśli będzie taka stabilizacja jeśli chodzi o pozycję w tabeli, bo to widać, że takiej pewności w wykończeniu jeszcze brakuje, powtórzę, jeśli będzie trochę takiej stabilizacji w naszym zespole, w naszym klubie, to takie mecze będziemy kończyć zwycięstwem. W drugiej połowie mogliśmy przegrać, bo to nie jest tak, że Radomiak nie miał swoich sytuacji, ale my mieliśmy takie bardziej stuprocentowe okazje, bo ostatnia sytuacja kiedy Maciek Korzym był faulowany na czerwoną kartkę, to bardzo dobra kontra, gdzie powinno to się zakończyć bramką. Dodatkowo stały fragment gry, gdzie Adrian Basta miał sytuację i nie trafił w bramkę. Jestem zadowolony z tego i dziękuję. Mam nadzieję, że jak najszybciej skończy się sytuacja pandemiczna i nasi kibice będa tu mogli przyjść licznie na trybuny, bo to dla nich gramy" - powiedział trener Dariusz Dudek.

 

Sędziował Kornel Paszkiewicz. Mecz odbył się bez udziału publiczności.

13. kolejka Fortuna 1 Ligi: Sandecja remisuje 1:1 z Radomiakiem Radom13. kolejka Fortuna 1 Ligi: Sandecja remisuje 1:1 z Radomiakiem Radom13. kolejka Fortuna 1 Ligi: Sandecja remisuje 1:1 z Radomiakiem Radom13. kolejka Fortuna 1 Ligi: Sandecja remisuje 1:1 z Radomiakiem Radom13. kolejka Fortuna 1 Ligi: Sandecja remisuje 1:1 z Radomiakiem Radom13. kolejka Fortuna 1 Ligi: Sandecja remisuje 1:1 z Radomiakiem RadomŹródło i Fot. MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować