Sandecja remisuje na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie

W meczu 5. kolejki II ligi drużyna Sandecji zagrała na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie i zremisowała 0:0. Warunki na boisku były bardzo trudne, ponieważ temperatura była wysoka i utrudniała grę obu zespołom.

Sandecja remisuje na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie

Zespół Sandecji stworzył kilka sytuacji bramkowych, ale nie potrafił ich wykorzystać. W pierwszej połowie groźnie uderzał Radosław Gołębiowski, ale jego strzał przeleciał nad bramką. Dobrą okazję miał też Jakub Wróbel, który po rzucie rożnym minimalnie przestrzelił. Niestety, wkrótce potem musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Gospodarze również mieli swoje szanse, ale nasz bramkarz Paweł Sokół bronił pewnie.


W drugiej połowie gra była mniej efektowna, a obie drużyny skupiły się na obronie. Zespół Sandecji próbował strzelać z dystansu, ale bez powodzenia. Mikołaj Kwietniewski, Maciej Mas i ponownie Radosław Gołębiowski nie trafili do siatki. GKS Jastrzębie również nie zdołał pokonać naszego golkipera i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.


Musimy poprawić naszą grę, bo nie jesteśmy zadowoleni z wyniku i sposobu, w jaki zagraliśmy. Zrobiliśmy zbyt wiele błędów, które kosztowały nas punkty. Nie potrafiliśmy stworzyć sobie klarownych sytuacji podbramkowych, a to jest klucz do wygrywania meczów. Wiem, że chłopaki mają potencjał i charakter, ale muszą pokazać to na boisku. Pracujemy nad tym, aby poprawić naszą skuteczność i pewność siebie. Nie ma czasu na narzekanie, trzeba się skupić na następnym spotkaniu i wyciągnąć wnioski z tego, co się stało. Jestem tu po to, aby pomóc Sandecji grać lepiej i osiągać lepsze wyniki - podsumował trener Sandecji Łukasz Surma.


Składy:

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Bartosz Boruń, Przemysław Lech, Sebastian Rogala, Jewhenij Zacharczenko, Konrad Kargul-Grobla - Karol Fietz, João Guilherme, Ricardo Vaz (65' Farid Ali) - Kacper Zych (87' Szymon Gołuch), Szymon Kiebzak.

Sandecja: Paweł Sokół - Karol Smajdor (60' Patryk Bryła), Piotr Kowalik, Kamil Słaby, Mateusz Geniec (86' Michał Rutkowski) - Tomasz Nawotka, Rastislav Václavik (60' Mikołaj Kwietniewski), Radosław Gołębiowski, Denis Potoma (86' Marcinho), Kacper Talar - Jakub Wróbel (31' Maciej Mas).


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować