Sandecja remisuje w Niepołomicach z GKS-em Katowice

W debiucie na ławce trenerskiej Tomasza Kafarskiego zespół Sandecji zremisował w Niepołomicach z GKS-em Katowice 1:1. Bramkę na wagę punktu zdobył w drugiej połowie Jakub Wróbel.

Na pewno ten mecz trzeba podzielić na dwie połowy, jak prawdziwy mecz. Pierwsza połowa, zdecydowana dominacja GKS-u, zdobyta bramka, ale potem najważniejsze było to, co się wydarzyło w szatni, nasza reakcja i to, jak piłkarze na to zareagowali. Fajnie, że z perspektywy, jak ten mecz wyglądał do przerwy i mógł wyglądać, gdyby nasz bramkarz nie obronił karnego, kończy się wynikiem remisowym. To taki fajny akcent reakcji zespołu. Będziemy się przygotowywać bardzo dobrze do następnego meczu, czasu będę miał więcej i z każdym kolejnym meczem, ta druga połowa, a szczególnie dwadzieścia minut to będzie taka Sandecja, jaką będziemy chcieli oglądać - powiedział po swoim debiucie na ławce trenerskiej, szkoleniowiec "Biało-Czarnych" Tomasz Kafarski.

Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Karl-Romet Nõmm - Dariusz Pawłowski (84' Tomasz Nawotka), Ivan Nekić, Tomasz Boczek, Kamil Słaby - Krzysztof Toporkiewicz (63' Krystian Palacz), Michał Walski, Elhadji Maissa Fall, Denis Potoma (63' Robert Kirss), Damian Chmiel (84' Bartłomiej Kasprzak) - Jakub Wróbel (90' Maciej Mas).