Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Sandecja remisuje z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza

5 marca na stadionie w Niecieczy drużyna Sandecji rozegrała mecz z liderem Fortuna 1 Ligi, Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Szkoleniowiec "Biało-czarnych" po spotkaniu z liderem na pomeczowej konferencji prasowej chwalił swoich podopiecznych za charakter, który pokazali na boisku.

Na pewno zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że był to bardzo trudny przeciwnik. Mariusz stworzył tutaj "potwora", zespół, który stracił tylko osiem bramek, nie pamiętam, kiedy ostatni raz przegrał. Myślę, że jeśli zapytalibyśmy przed meczem wszystkich w klubie, łącznie z naszymi kibicami czy jeden punkt wzięlibyśmy przed meczem, to większość powiedziałaby, że byłby to dobry wynik. Jeżeli chodzi o przebieg meczu, w drugiej połowie pokazaliśmy to, co ostatnio pokazujemy w każdym spotkaniu. Chylę czoła przed moimi piłkarzami, chciałbym im podziękować za charakter, bo w drugiej połowie porozmawialiśmy sobie na spokojnie w szatni, jak mamy grać. Zdecydowanie ta druga połowa na naszą korzyść i bramka, jeszcze ją będę analizował, ale myślę, że przy stałym fragmencie mogliśmy się lepiej zachować. Szkoda, ale ogólnie z przebiegu meczu jestem zadowolony - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener zespołu Sandecji, Dariusz Dudek.