Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Sandecja remisuje z Górnikiem Łęczna w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej

Sandecja remisuje z Górnikiem Łęczna w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej

13 grudnia drużyna Sandecji rozegrała na Stadionie w Nowym Sączu ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Jej rywalem był Górnik Łęczna. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla "Biało-czarnych" zdobył w 75 minucie Tomasz Boczek.

 

Trener zespołu Dariusz Dudek nie ukrywał, że w przerwie meczu padło kilka mocnych słów, co pozytywnie wpłynęło na postawę zawodników, którzy zdołali wyrównać stan meczu.

 

Chciałbym bardzo podziękować moim zawodnikom, że w tym ostatnim spotkaniu dali z siebie dużo, dużo serca, zaangażowania i jeśli chodzi o organizację gry, taktykę, to w takich warunkach to czasem schodzi na drugi plan. Cieszyła mnie reakcja po pierwszej połowie, bo w przerwie powiedzieliśmy sobie kilka cierpkich słów. Myślę, że w drugiej połowie była duża różnica i było widać, że wychodzimy z tego małego kryzysu po tej pierwszej połowie. Musieliśmy się dostosować do warunków, bo nie ukrywam, że dzisiaj ta murawa w tej części Polski była mocno zmrożona, przynajmniej po bokach, ale i tak chwała naszym pracownikom, że doprowadzili tą murawę do takiego momentu, w którym mogliśmy dzisiaj zagrać, to było dla nas bardzo ważne. Szanuje ten punkt, jeden punkt czasem może dać bardzo dużo. Z przebiegu meczu myślę, że mieliśmy dużo lepsze, klarowniejsze sytuacje i szkoda, że nie wygraliśmy czwartego meczu z rzędu, ale jestem bardzo zadowolony z tego, co za moich czasów w Sandecji się ostatnio wydarzyło. Wiemy, że był to ostatni mecz w rundzie, mamy chwilę czasu żeby odpocząć. Z tego miejsca chciałbym życzyć wszystkim naszym kibicom, pracownikom klubu zdrowych, pogodnych świąt. Chciałbym żebyście byli zdrowi, żebyście spędzili ten czas z rodzinami i przede wszystkim chciałbym, aby kibice wrócili już na stadiony, bo dla nich się gra i jeszcze raz zdrowych, wesołych, pogodnych świąt i żeby Święty Mikołaj, który już był, przyniósł prezenty, ale żeby te święta sprawiły Wam dużo radości z tego co znajdziecie pod choinką - powiedział po ostatnim meczu rundy, trener Dariusz Dudek.

Sandecja remisuje z Górnikiem Łączna w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Sandecja remisuje z Górnikiem Łączna w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Sandecja remisuje z Górnikiem Łączna w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Sandecja remisuje z Górnikiem Łączna w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Sandecja remisuje z Górnikiem Łączna w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Sandecja remisuje z Górnikiem Łączna w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej

Źródło i fot. MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować