Pogoda Nowy Sącz

4

Dzisiaj jest: 04. 10. 2022 Dni od początku roku: 276 Dni do końca roku: 88
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Sandecja wygrywa z Puszczą Niepołomice

Sandecja wygrywa z Puszczą Niepołomice

W niedzielę 6 czerwca na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu, drużyna Sandecji rozegrała ostatni domowy mecz sezonu 2020/2021. Jej rywalem była Puszcza Niepołomice. Spotkanie po bramkach Jana Kuźmy oraz Armanda Ella Ken, zakończyło się zwycięstwem „Biało-Czarnych” 2:1.

Szkoleniowiec zespołu po meczu z Puszczą Niepołomice nie ukrywał swojego zadowolenia, jeśli chodzi o zdobycz punktową oraz wsparcie kibiców, których określił mianem dwunastego zawodnika.Na pewno bardzo ważne trzy punkty, chociażby z tego względu, że grając przy takiej publice, jak dzisiaj to zawsze chce się wygrywać. W każdym meczu gramy o trzy punkty, ja o tej grze może nie będę mówił za dużo, bo tak jak ostatnio wspominałem, żeby pogoda oszczędziła naszych kibiców, tak dzisiaj mieliśmy bardzo dobrze przygotowane boisko do gry, fajna pogoda, dużo słońca, to jest jedna rzecz, tyle o piłce, jeśli chodzi o nasze granie. Chciałbym podkreślić, że jestem wdzięczny naszym kibicom za to, że tak nas dopingowaliście, nie będę ukrywał, że to jest najważniejsza rzecz, jeśli chodzi o piłkę nożną, bardzo nam dzisiaj pomogliście. Z tego miejsca dziękuję za dziwną rundę, bo była to runda w której nie mogliście być z nami obecni, mam nadzieję, że to się szybko zmieni i w stu procentach będziecie mogli chodzić na mecze. Dziękuję w imieniu własnym, również zawodników, bo zawsze te dziesięć, piętnaście procent więcej mobilizacji przez Was jest, jesteście naszym dwunastym zawodnikiem. W następnym meczu gramy o trzy punkty, jedziemy do Łęcznej, będziemy chcieli na pewno zwyciężyć, jeszcze tydzień popracujemy, mam nadzieję, że zdobędziemy bardzo ważne trzy punkty, bo ja lubię grać o zwycięstwo, nie lubię przegrywać. Mam nadzieję, że będziecie w dalszym ciągu z nami  i trzy punkty wrócą do Nowego Sącza - powiedział po zwycięstwie nad Puszczą trener zespołu Sandecji, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Szymon Tokarz - Daniel Dziwniel, Tomasz Boczek, Wojciech Hajda, Adrian Danek - Damir Šovšić (84' Jakub Zych), Michał Walski, Damian Chmiel (84' Maciej Małkowski), Jan Kuźma, Dawid Błanik (80' Rubio) - Robert Prochownik (80' Armand Ella Ken).


Sędziował Damian Sylwestrzak (Wrocław). 


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować