Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 09. 2021 Do końca roku: 105 dni
Jakość Powietrza

Do Biało-Czarnych dołącza Miłosz Tysiak

Do Biało-Czarnych dołącza Miłosz Tysiak

Roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy podpisał z zespołem Sandecji 19-letni Miłosz Tysiak. Bramkarz przeniósł się do Nowego Sącza na zasadzie transferu definitywnego ze Śląska Wrocław.

Zamek Gorzanów to klub, w którym Miłosz rozpoczynał swoją piłkarską przygodę w kategoriach młodzieżowych, by w rundzie wiosennej 2016/2017 zostać zgłoszonym do seniorskiej kadry. Po upływie jednej rundy nowy nabytek "Biało-czarnych" trafił do Śląska Wrocław.


Początkowo Miłosz występował w juniorach, następnie rezerwach tego klubu, a w sezonie 2020/2021 został zgłoszony do kadry pierwszego zespołu. W ubiegłej kampanii zanotował kilka występów w II drużynie na poziomie eWinner 2 Ligi.


Z klubem kontrakt za porozumieniem stron rozwiązał Dominik Budzyński. Bramkarz dołączył do kadry zespołu przed startem sezonu 2020/2021 i zadebiutował w meczu Fortuna Pucharu Polski, w którym rywalem "Biało-czarnych" był Raków Częstochowa. Następnie wyszedł w pierwszym składzie na inauguracyjny pojedynek Fortuna 1 Ligi z Miedzią Legnica, gdzie nabawił się kontuzji barku, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy
.

Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować