Pogoda Nowy Sącz

9

Dzisiaj jest: 09. 08. 2022 Dni od początku roku: 220 Dni do końca roku: 144
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Śmiertelny wypadek drogowy w Starym Sączu. Zmarła 29-letnia pasażerka motocykla

Śmiertelny wypadek drogowy w Starym Sączu. Zmarła 29-letnia pasażerka motocykla

Sądeccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Starym Sączu, w którym 29-letnia pasażerka motocykla w wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Wczoraj  około godziny 16:40, w miejscowości Stary Sącz doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda 29-letni sądeczanin, podczas wyprzedzania samochodu marki Volkswagen, zjeżdżając na prawy pas ruchu, stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do wywrócenia motocykla.


Następnie sunący po jezdni motocykl uderzył w jadący przed nim samochód marki Mazda. W wyniku zdarzenia pasażerka motocykla, wypadła z siedziska i uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód marki Nissan. Pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej pasażerka motocykla 29-letnia mieszkanka Sądecczyzny zmarła. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń.


Przez wiele godzin na miejscu prokurator z Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toku śledztwa Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu. 


Źródło: KMP NS. Fot Ilu.

Zobacz Również

Komentarze


Nowaczek ~ 1 miesiąc temu

0

Szkoda słów na te motory i samochodu w sumie również powinny być robione psychotyzmy, jak ktoś ma skłonności do nadmiernego ryzyka nie dostaję dokumentu.


Marco Polo ~ 1 miesiąc temu

0

W sumie się zgadzam, zdecydowanie polepszyło by to bezpieczeństwo i ekologię bo mniej kierowców by po prostu było, ceny samochodów itp. wręcz same plusy widzę.


Kaniula ~ 1 miesiąc temu

1

Tak się kończy chojrakowanie.


Zaloguj sie aby komentować