Pogoda Nowy Sącz

9

Dzisiaj jest: 09. 08. 2022 Dni od początku roku: 220 Dni do końca roku: 144
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Śmiertelny wypadek na DK75. Nie żyje młody mężczyzna

Śmiertelny wypadek na DK75. Nie żyje młody mężczyzna

Sądeccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Tęgoborze. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

Dzisiaj tj.7 grudnia ok. godz. 8:50 na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Tęgoborze, doszło do zderzenia dwóch pojazdów – samochodu ciężarowego marki MAN oraz osobowego BMW.


W wyniku zdarzenia 28-letni mieszkaniec Sądecczyzny, pasażer BMW pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej zmarł na miejscu zdarzenia. Natomiast kierujący tym samochodem 27-letni mieszkaniec Sądecczyzny z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Nowym Sączu.


Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego.


Na czas wykonywanych czynności, droga krajowa nr 75 była całkowicie zablokowana. Zorganizowane zostały objazdy, na które kierowali policjanci. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa.


Źródło: KMPNS, fot. PSPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować