Śmiertelny wypadek w Lubomierzu. Nie żyje 51-letnia kobieta

W niedzielę, w Lubomierzu, doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.

Śmiertelny wypadek w Lubomierzu. Nie żyje 51-letnia kobieta

51-letnia motocyklistka – emerytowana policjantka z Nowego Targu – zginęła na miejscu, a jej 9-letni syn został ciężko ranny. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.


Około godziny 13:15, 60-letni kierowca toyoty zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z motocyklem kawasaki, którym jechała kobieta z synem.


Za nimi jechał drugi motocykl bmw, którym kierował mąż i ojciec ofiar. Nie odniósł on obrażeń. Ranną kobietę i dziecko przetransportowano śmigłowcem do szpitala, ale kobieta nie przeżyła. Do szpitala trafiła też pasażerka toyoty, która nie była ciężko ranna. Kierowca toyoty był trzeźwy, ale został zatrzymany.


Prokurator zarządził sekcję zwłok kobiety i zabezpieczenie pojazdów na policyjnym parkingu. Droga wojewódzka była kilka godzin zablokowana. Policjanci z Mszany Dolnej wyjaśniają szczegóły wypadku. 


Zmarła kobieta była emerytowaną policjantką z Nowego Targu, która do 2017 roku pracowała w Wydziale Ruchu Drogowego. Jej pasją były motocykle, którymi jeździła zarówno służbowo, jak i prywatnie.


Składamy wyrazy współczucia rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłej.


Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować