Pogoda Nowy Sącz

25

Dzisiaj jest: 25. 09. 2022 Dni od początku roku: 267 Dni do końca roku: 97
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w Żegiestowie

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w Żegiestowie

Policjanci z Komisariatu Policji w Muszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Żegiestów w powiecie nowosądeckim. 37-letni motocyklista w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

Wczoraj, (tj. 7 sierpnia br.) ok. godziny 21:50 w miejscowości Żegiestów doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, kierując motocyklem marki Honda, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn stracił panowanie na motocyklem zjechał z drogi uderzając w sygnalizator świetlny, rogatkę kolejową, a następnie w betonowe studzienki telekomunikacyjne.

W wyniku poniesionych obrażeń motocyklista zmarł.

Przez wiele godzin, na miejscu prokurator z Prokuratury Rejonowej w Muszynie, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny.

Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.


Źródło: KMP NS fot. ilu.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować