Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty

Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty

Policjanci z Komisariatu Policji w Starym Sączu wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Szczereż. W wyniku zdarzenia 69-letni rowerzysta zmarł w szpitalu. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

12 października br. kilkanaście minut po godz. 8 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie, że na drodze powiatowej w miejscowości Szczereż (gmina Łącko) doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i kierującego ciągnikiem rolniczym. W wyniku tego zdarzenia kierujący rowerem 69-letni mieszkaniec Sądecczyzny z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Nowym Sączu. Niestety nie udało się uratować jego życia, 69-letni mężczyzna zmarł.


Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci z grupy wypadkowej sądeckiej Policji oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego, a także prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.


Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze - dla bezpieczeństwa swojego i innych. Za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii. 


Źródło: KMPNS, fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować