Pogoda Nowy Sącz

12

Dzisiaj jest: 12. 08. 2022 Dni od początku roku: 223 Dni do końca roku: 141
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Wypadek w Naszacowicach. Dachowała osobówka. Kierowcy nie było na miejscu zdarzenia

Wypadek w Naszacowicach. Dachowała osobówka. Kierowcy nie było na miejscu zdarzenia

21 września po północy, przez ponad 5 godzin, służby ratunkowe usuwały skutki wypadku drogowego do którego doszło w gminie Podegrodzie.

W miejscowości Naszacowice dachował samochód osobowy marki Ford Mondeo. Gdy druhowie dotarli na miejsce zdarzenia okazało się, że nigdzie nie było kierującego pojazdem. Strażacy przeszukali auto oraz teren w promieniu 500 m od samochodu w celu wykluczenia obecności osób. Nikogo nie odnaleźli. 


Strażacy rozwinęli linię szybkiego natarcia w celu zabezpieczenia przeciwpożarowego pojazdu. Teren działań został oświetlony. Z uwagi na to, że pojazd podczas dachowania ściął słupa oświetleniowego, który bezpośrednio przylegał do pojazdu sprawdzono pojazd przy użycia detektora napięcia. Nie stwierdzono napięcia na karoserii pojazdu. Na miejsce zadysponowano Pogotowie Energetyczne w celu odłączenia napięcia w słupie oświetleniowym - informują funkcjonariusze PSP Nowy Sącz.


Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję Ford został postawiony na koła oraz usunięty z ronda poza obrys jezdni, uprzątnięto pozostałości powypadkowe oraz uszkodzoną lampę, a wyciek płynów eksploatacyjnych zasypano sorbentem.


Fot. OSP Stadła

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować