Spartakiada dla osób niepełnosprawnych w Krynicy-Zdroju. Radość i sportowa rywalizacja

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Krynicy-Zdroju odbyła się wyjątkowa spartakiada, która zgromadziła 7 drużyn osób niepełnosprawnych. Jak podkreślił burmistrz Piotr Ryba, zawody były pełne radości i emocji, a uczestnicy rywalizowali w duchu fair play. Atmosfera była niepowtarzalna – pełna energii, pozytywnego ducha i uśmiechów na twarzach wszystkich zaangażowanych.

Spartakiada dla osób niepełnosprawnych w Krynicy-Zdroju. Radość i sportowa rywalizacja

Celem wydarzenia była integracja, wspólna zabawa oraz pokazanie, że sport jest dla każdego, niezależnie od możliwości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wolontariuszom i organizatorom za ich zaangażowanie, które sprawiło, że spartakiada była niezapomnianym wydarzeniem.

To był dzień pełen uśmiechu, współpracy i sportowego zapału, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich biorących w nim udział!

Źródło: Fot. Burmistrz Piotr Ryba

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować