Pogoda Nowy Sącz

5

Dzisiaj jest: 05. 12. 2023 Dni od początku roku: 338 Dni do końca roku: 26
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Sportowa inwestycja w Miłkowej na finiszu

Realizacja sportowych inwestycji w Miłkowej dobiega końca. Sala gimnastyczna, boisko wielofunkcyjne i siłownia plenerowa są już praktycznie gotowe i po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych procedur związanych z odbiorem inwestycji, obiekty będą mogły zostać oficjalnie oddane do użytku.

Sportowa inwestycja w Miłkowej na finiszu

Sala gimnastyczna o wymiarach 12 m na 24 m sąsiaduje z budynkiem szkoły, do którego można wejść bezpośrednio z nowego obiektu. Wnętrze jest już ukończone - ułożono nawierzchnię, wymalowano pola gry do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej, zamontowano drabinki, kosze i bramki. Do dyspozycji są skrzynie, materace i kozły. Zainstalowano także oświetlenie oraz elektroniczną tablicę do prezentacji wyników.


Jak podkreśla wójt Leszek Skowron, realizacja inwestycji to w dużej mierze zasługa radnego Alojzego Janusza, który najpierw zabiegał o jej rozpoczęcie, a w trakcie prac pełnił rolę społecznego inspektora nadzoru, dbając o jakość wykonania.


Boisko wielofunkcyjne przylegające do sali gimnastycznej ma pole gry o wymiarach 17m na 30m i jest ogrodzone, a cały teren objęty jest systemem monitoringu. Ustawiono także wszystkie urządzenia siłowni plenerowej.


Za obie inwestycje gmina zapłaci 4,765 mln zł.


Źródło: Gm. Korzenna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować