Starosta nowosądecki podziękował za 12 lat pracy dyrektorowi Szpitala w Krynicy-Zdroju Sławomirowi Kmakowi

W czwartek, 30 listopada, odbyła się ostatnia sesja Rady Powiatu Nowosądeckiego w tym roku. Jednym z punktów obrad była uroczysta pożegnanie Sławomira Kmaka, który przez ponad 12 lat pełnił funkcję dyrektora Szpitala im. J. Dietla w Krynicy-Zdroju. Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wyraził swoje uznanie i wdzięczność za jego pracę na rzecz rozwoju placówki i poprawy jakości opieki zdrowotnej.

Starosta nowosądecki podziękował za 12 lat pracy dyrektorowi Szpitala w Krynicy-Zdroju Sławomirowi Kmakowi
Pan dyrektor Kmak to osoba, która zawsze stawiała dobro pacjentów i personelu na pierwszym miejscu – powiedział starosta Marek Kwiatkowski. - To dzięki jego zaangażowaniu i kompetencjom udało się przeprowadzić wiele inwestycji i modernizacji, które podniosły standard szpitala do poziomu europejskiego. Szczególnie doceniam jego postawę w czasie pandemii, kiedy to podjął się trudnego zadania uruchomienia szpitala tymczasowego w rekordowym czasie. Jestem dumny, że mogłem współpracować z takim profesjonalistą i człowiekiem.


Przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec również podziękował Sławomirowi Kmakowi za jego wkład w rozwój szpitala i powiatu.


Pan dyrektor Kmak to wzór menedżera i lidera, który potrafił zjednać sobie szacunek i zaufanie zarówno personelu, jak i pacjentów – powiedział Roman Potoniec. - Jego działania przyczyniły się do poprawy dostępności i jakości usług medycznych w naszym regionie. Jako radny ceniłem sobie jego otwartość i rzetelność w komunikacji z samorządem. Życzę mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.


Sławomir Kmak podziękował za miłe słowa i podkreślił, że praca w szpitalu była dla niego wielkim wyzwaniem i zaszczytem.


Przez te 12 lat widziałem, jak szpital zmienia się na lepsze – powiedział Sławomir Kmak. - Cieszę się, że mogłem być częścią tego procesu i przyczynić się do jego sukcesu. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia i współpracy z samorządem powiatowym, który zawsze dbał o dobro placówki i pacjentów. Dziękuję za tę owocną współpracę i życzę powodzenia mojemu następcy.


Źródło: SPNS, fot. Paweł Szeliga

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować