Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

#StartUP Małopolska – termin zgłoszeń upływa już 7 października!

#StartUP Małopolska – termin zgłoszeń upływa już 7 października!

Nabór wniosków w ramach trzeciej edycji programu Województwa Małopolskiego #StartUP Małopolska powoli dobiega końca. Przedsiębiorcy, którzy jeszcze nie złożyli wniosku mają na to czas do 7 października. 

 

Program wsparcia jest adresowany do przedsiębiorców, którzy stawiają na rynku pierwsze kroki i uczą się prowadzenia firmy. Wsparcie jest udzielane w formie wiedzy eksperckiej i związanej z rozwojem. W programie mogą wziąć udział jedynie przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność na rynku przez okres nie dłuższy niż 2 lata. Dostęp do szkoleń jest całkowicie bezpłatny. 

 

Udział w programie pozwala na spojrzenie na biznes z nieco innej perspektywy oraz bardziej efektywnie rozwijać swoją działalność gospodarczą. Harmonogram szkoleń obejmuje warsztaty prowadzone przez cenionych praktyków biznesu. Spotkania składają się z części teoretycznej i dyskusji. Wiedza uzyskana w czasie warsztatów i konsultacji pomaga w zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa i zrozumieniu zachodzących w nim procesów. Część szkoleń dotyczy natomiast dziedziny marketingu i sprzedaży, które są niezwykle istotne w zakresie budowania bazy klientów i dostawców oraz rozwijania działalności pod względem geograficznym i przedmiotowym.

 

Małopolska jest atrakcyjnym regionem, w którym rozwój działalności jest wspierany przez dobrze rozbudowaną infrastrukturę, sektor usług dedykowanych dla biznesu i kapitał ludzki. Dobrze rozbudowane jest też zaplecze naukowo – badawcze. 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w programie i prowadzisz działalność gospodarczą przez okres krótszy niż dwa lata, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Wzór i inne informacje na temat programu znajdziesz na stronie internetowej www.startup.malopolska.pl.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować