Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Stary Sącz: 43-latek chciał skoczyć z dachu. Mężczyznę uratowali policjanci

Stary Sącz: 43-latek chciał skoczyć z dachu. Mężczyznę uratowali policjanci

Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom służb oraz prowadzonym negocjacjom nie doszło do tragedii. 43-letni mężczyzna dobrowolnie zszedł z dachu, po czym trafił pod opiekę lekarzy.

Dzisiaj około godziny 8:40, dyżurny Komisariatu Policji w Starym Sączu otrzymał informację, że na dachu jednego z domów jednorodzinnych w gminie Stary Sącz stoi mężczyzna, który być może będzie chciał rzucić się z wysokości około 5 metrów.


Według relacji świadków, miał również krzyczeć, że ma przy sobie nóż i żeby nikt nie próbował się do niego zbliżyć. Dyżurny niezwłocznie skierował na miejsce dwa patrole, a także policyjnych negocjatorów z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Tarnowa.


Policjanci po rozmowie z mężczyzną, przekonali go do dobrowolnego zejścia z dachu budynku. 43-letni mieszkaniec gminy Stary Sącz, jak się okazało, wyszedł na dach po rodzinnej kłótni. Po zdarzeniu został przetransportowany ambulansem do szpitala.


Wspólne działania policji, straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego trwały około dwóch godzin. Dzięki szybkiej reakcji służb życiu mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować