Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2023 w Małopolsce. Start już 13 listopada

Zapełnia się harmonogram wydarzeń przygotowanych przez Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2023 w Małopolsce. Start już 13 listopada!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2023 w Małopolsce. Start już 13 listopada

Globalne święto przedsiębiorczości zaplanowano w tym roku dniach od 13 do 19 listopada. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na ponad 160 spotkań poświęconych szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości. Nie zabraknie inspirujących tematów pobudzających do biznesowej aktywności, poszerzających oraz uzupełniających wiedzę.


Wydarzenia zostały przygotowane przez prawie 40 partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) w Małopolsce, a aktywności w ramach tej inicjatywy będą prowadzone w aż 19 miejscowościach regionu.


Małopolska już po raz czternasty włącza się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Dzięki wydarzeniu mieszkańcy województwa, myślący o założeniu lub rozwinięciu swojego biznesu, będą mogli skorzystać z wiedzy ekspertów, praktyków, osób doświadczonych w prowadzaniu swojej firmy. Celem ŚTP jest bowiem promowanie świadomego rozwoju, postaw kreatywnych i przedsiębiorczych, zachęcanie do podejmowania inicjatyw biznesowych oraz zakładania własnego biznesu - przypomina wicemarszałek Józef Gawron.


Inauguracja podczas Spotkania Młodego Biznesu

Wydarzeniem organizowanym przez Województwo Małopolskie, które co roku oficjalnie inauguruje ŚTP w Małopolsce, jest Spotkanie Młodego Biznesu. Odbędzie się ono 13 listopada 2023 roku o godz. 18:00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, a także transmitowane będzie online. Hasłem głównym wydarzenia jest „Trendy, które zmieniają biznes”.


Wszystkie wydarzenia można odnaleźć na stronie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować