Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Targi HORECA / GASTROFOOD z Małopolską

Targi HORECA / GASTROFOOD z Małopolską

Zgłoś się i weź udział w jednej z najważniejszych imprez branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce! Jest miejsce dla 15 wystawców – małych i średnich firm z Małopolski. Organizatorzy zapewniają pokrycie 90 procent kosztów uczestnictwa.

To druga część tegorocznej oferty targowej Małopolski przygotowanej w ramach inicjatywy „Małopolska na targach innowacji”. Do udziału zapraszane są firmy reprezentujące branże tożsame z targami HORECA / GASTROFOOD. Każdy wystawca otrzyma stoisko targowe usytuowane na przestrzeni typu open space pod szyldem Małopolski.


Każde stoisko będzie oznaczone logotypem danego wystawcy, wyposażone w meble, z dostępem do prądu i Internetu, w razie potrzeby także wody. Każdemu wystawcy organizatorzy zapewniają obsługę logistyczną stoiska oraz catering. Wartością dodaną z pewnością są zaplanowane spotkania matchmakingowe dla każdego z wystawców. Każda firma może liczyć na 3 takie spotkania z partnerami z kraju i zagranicy.


Nabór wystawców na oba wydarzenia targowe już się rozpoczął. Termin naboru z uwagi na napięty kalendarz jest bardzo krótki - dokumenty rekrutacyjne należy wysłać w wersji elektronicznej do 18 października na adres info@gmsynergy.com.pl. Następnie do 28 października należy dostarczyć dokumenty w wersji papierowej na adres operatora odpowiadającego za rekrutację wystawców i organizację stoiska: GMSynergy sp. z o.o. sp. j., ul. Fabryczna 15, 90-344 Łódź. W razie pytań i wątpliwości organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny lub mailowy: 605 149 422, 605 040 104, info@gmsynergy.com.pl.


Szczegóły rekrutacji i udziału w projekcie opisane są w Regulaminie rekrutacji wystawców, który wraz z pozostałymi dokumentami dostępny jest tutaj.


Rekrutacja przedsiębiorców ma charakter otwarty, tzn. każdy przedsiębiorca spełniający kryteria formalne ma szanse zostać wystawcą. Złożone dokumenty będą służyły do oceny formalnej i merytorycznej zgłoszenia. Wystawcami zostanie 15 przedsiębiorców, którzy spełnią warunki formalne oraz zdobędą największą liczbę punktów na podstawie kryteriów wymienionych w ankiecie.


Udział wystawców w wydarzeniu targowym jest dofinansowany na poziomie 90% kosztów (jest to pomoc bezzwrotna). Kwota wkładu własnego wystawcy zależy od konkretnego wydarzenia. Tym razem wynosi niespełna 500 zł.


HORECA/GASTROFOOD w Krakowie!

28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® i 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® rozpoczną się 3 listopada i potrwają trzy dni, do 5 listopada. Miejscem wydarzenia będzie Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.


To międzynarodowa impreza najwyższej jakości rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. Targi te są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską (wraz z targami ENOEXPO). Co roku Targi odwiedza blisko 15 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy, a 75% to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmie. Udział w targach umożliwia Wystawcom: promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii, nawiązanie licznych kontaktów biznesowych, utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami, wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować