Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Trwa nabór wniosków do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2021. Zgłoszenia do 30 czerwca

Trwa nabór wniosków do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2021. Zgłoszenia do 30 czerwca

Trwa nabór wniosków do „Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2021”. Jeśli prowadzisz firmę na terenie Małopolski i wdrażasz nowe, innowacyjne rozwiązania przyczyniając się do aktywizowania regionalnej gospodarki, zgłoś swoją firmę do konkursu! Wnioski można składać do 30 czerwca 2021 r.

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego przyznawana jest za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości w czterech kategoriach:

  • mikro przedsiębiorca,
  • mały przedsiębiorca,
  • średni przedsiębiorca,
  • duży przedsiębiorca.

Warunki, jakie winni spełniać kandydaci określa Regulamin Nagrody Gospodarczej WM.


Laureaci Nagrody otrzymują statuetkę „Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego” i mają prawo używać we wszelkich materiałach firmowych i reklamowych tytułu „Laureat Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2021 w kategorii mikro przedsiębiorca/mały przedsiębiorca/średni przedsiębiorca/duży przedsiębiorca”.


Warunkiem dokonania zgłoszenia kandydata do Nagrody jest złożenie wniosku o przyznanie Nagrody w formie pisemnej i elektronicznej w terminie do 30 czerwca 2021 roku.


Szczegóły na www.malopolskanagrodagospodarcza.pl w zakładce „Zgłoszenia” oraz na www.businessinmalopolska.pl w zakładce Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować