Pogoda - Sądeckie.pl14

Dzisiaj jest: 14. 04. 2021
Do końca roku: 261 dni
Jakość Powietrza

Trwa remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Stramki

Trwa remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Stramki

Nowy rok i kolejne inwestycje w Nowym Sączu. Na ul. Stramki, na Osiedlu Gorzków trwa remont chodnika i zatoki postojowej. Powstanie tutaj 14 nowych miejsc parkingowych.

 

Jesteśmy na ul. Stramki, Osiedle Gorzków. Bardzo się cieszę, że w rok 2021 wchodzimy w dobrym tempie inwestycyjnym. Tutaj kontynuacja inwestycji, jej chodnik i zatoka parkingowa. Dodatkowe 14 miejsc parkingowych na osiedlach. To bardzo ważne, żeby tych miejsc parkingowych było jak najwięcej. Cieszę się, że ta inwestycja nabrała tempa pod czujnym okiem pani radnej Krystyny Witkowskiej - powiedział prezydent.

 

Bardzo się cieszymy, że w końcu będzie wykonany ten parking, ponieważ jest wyczekiwany przez mieszkańców już od kilku lat. Jako Zarząd Osiedla składaliśmy wnioski do Urzędu Miasta i do Budżetu Obywatelskiego i nie udawało nam się. Bardzo dziękujemy. Ta inwestycja poprawi tu przede wszystkim bezpieczeństwo pieszych, kierowców poruszających się tutaj, jeździ tu też autobus linii nr 36 i jest to również dla bezpieczeństwa bardzo ważne - mówi radna Krystyna Witkowska.

Trwa remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Stramki Nowy Sącz Trwa remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Stramki Nowy Sącz Trwa remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Stramki Nowy Sącz Trwa remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Stramki Nowy Sącz Trwa remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Stramki Nowy Sącz Trwa remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Stramki Nowy Sącz 

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować