Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Trwają prace związane z budową ogrodzenia i piłkochwytów przy kortach tenisowych w Parku Strzeleckim

Trwają prace związane z budową ogrodzenia i piłkochwytów przy kortach tenisowych w Parku Strzeleckim

W Parku Strzeleckim trwają prace związane z budową ogrodzenia i piłkochwytów przy kortach tenisowych. To ważna informacja dla miłośników tenisa ziemnego w Nowym Sączu.

Park Strzelecki to miejsce kultowe dla miłośników tej dyscypliny sportu. Tutaj są najlepiej utrzymane korty ziemne na całej Sądecczyźnie i mam nadzieję, że tak pozostanie. Zrobię wszystko aby zadbać o infrastrukturę otaczającą ten obiekt. Podpisałem umowę. Trwają już prace z nowym ogrodzeniem całego obiektu i piłkochwytami. To bardzo ważne. Poprawi estetykę, bezpieczeństwo i komfort uprawiania tego sportu.


Przy ul. Jadwigi Wolskiej powstają także miejsca parkingowe. Jak zapowiada włodarz miasta to nie koniec inwestycji związanych z sądeckim tenisem ziemnym.


Następna informacja to nowe miejsca parkingowe przy ul. Wolskiej, które będą nie tylko bezpieczniejsze ale i bardziej estetyczne i myślę, że przez wiele lat będą służyły naszym sądeckim tenisistom. Zrobię jeszcze więcej w kierunku sadeckiego tenisa i już wkrótce będę mógł o tym państwu więcej powiedzieć - mówi prezydent Ludomir Handzel.


Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować