Trzy święta w jeden dzień w ZSP w Krynicy-Zdroju

Dzisiaj w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju odbyła się uroczysta akademia z okazji trzech świąt: Dnia Edukacji Narodowej, Święta Szkoły i rocznicy nadania jej imienia Jana Pawła II. Była to także okazja do podsumowania międzynarodowych projektów, w których uczestniczyli uczniowie.

Trzy święta w jeden dzień w ZSP w Krynicy-Zdroju

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz powiatu nowosądeckiego: starosta Marek Kwiatkowski, wicestarosta Antoni Koszyk, członek Zarządu Marian Dobosz i radny Stanisław Sułkowski.


Jestem pod wrażeniem zaangażowania i kreatywności uczniów, nauczycieli i dyrekcji szkoły pod kierownictwem Marii Aleksander-Pisz. Pokazaliście, że potraficie pielęgnować polską kulturę i pamiętać o ważnych wydarzeniach z naszej historii – powiedział starosta Marek Kwiatkowski. – Szkoła w Krynicy jest obecnie objęta termomodernizacją, ale nie przeszkadza to w realizacji ambitnych planów edukacyjnych. Nasze placówki oświatowe są po remontach, mają nowoczesne zaplecze sportowe, wysoko wykwalifikowaną kadrę i dobrze wyposażone pracownie. Naszym celem jest zapewnienie młodzieży najlepszych warunków do nauki i rozwoju zainteresowań. Nasza troska o edukację w tej kadencji jest szczególna – wiemy, że to zainwestowane w przyszłość.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować